Rozhovor (část III.)

6. listopadu 2006 v 17:38 | rikke-maren |  Valencia
Ještě je třeba zmínit, že na otázky odpovídal kytarista JD...
Jaký máte sen (cíl) jako kapela?
Myslím, že náš celkový cíl je dostat se do stadia, kdy budeme moct dělat toto (muziku) pro život a budeme moct spokojeně vstávat každé ráno do práce. Mnoho lidí se neuvědomuje, že tohle je práce a v podstatě i zaměstnání. Dávám čas svého života dělání muziky a cestování po světě, jestliže budu moct dělat toto dalších 20 let, budu nejšťastnější člověk na světě.
Jaký byl největší úspěch (koncert) tvé kapely?
Náš největší koncert byl na festivalu Fugi Rock v Niiagatu v Japonsku v červenci. Hráli jsme pro 5000 lidí, na druhém konci světa. Byla to dobrá zkušenost. Naše nejzábavnější koncerty jsou ve Philadelphii a v New York City. Tam máme vždycky nejlepší zástupy lidí.
Valencia hrála s hodně úžasnýma kapalama, máte nějakou "bratrskou" kapelu?
Máme hodně přátel v kapelách, vyjmenuju jich pár: New Atlantic, Houston Calls, Boys Like Girls, Cute Is What We Aim For, Punchline, The Matches a hodně dalších…
Jaké jsou vaše budoucí plány? Bude nové CD?
V současné době jsme znovu vydali CD "This Could Be A Possibility" tady v USA. Během prosince pojedeme turné a příští rok půjdeme do studia nahrávat naše další CD. Vydání plánujeme na květen nebo červen.
Vzdal jsi se stipendia a své fotbalové kariéry kvůli kapele, bylo to pro tebe těžké rozhodnutí?
Velmi těžké. Fotbal byl můj život a vybrat si mezi něčím, na čem jsme vyrůstal, nebo něčím, co mě činí šťastným bylo obtížné rozhodnutí. Jsem rád, že jsem si vybral muziku, ale chybí mi hraní fotbalu.
Co děláš kromě muziky? Jaké jsou tvé koníčky?
Hodně cvičím. Běhám každý den, dokonce i na turné a zvedám činky pro svoje potěšení. Je to dobré uvolnění a udržuju si postavu:)
Je nějaká šance vás vidět v Evropě (České Republice)?
Doufejme, brzy budeme mít turné po Velké Británii. Nejsem si jistý, jak to bude se zbytkem Evropy a s Českou Republikou. Budu držet palce!
Nyní můžeš vzkázat cokoliv českým fanouškům.
Díky, díky, díky! Bez fanoušků by muzika nic nebyla. Jsme vděční našim fanouškům za všechno, domácím i mezinárodním. Pokud plánujete navštívit USA v nejbližší době, přijeďte do Philadelphie! Valencia vás provede našim městem a ukáže vám jak to tu chodí.
Díky za rozhovor a za tvůj volný čas. Přeju hodně úspěchů.
Díky!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama