Rozhovor (část II.)

5. listopadu 2006 v 22:07 | rikke-maren |  Valencia
Nyní mi řekni něco o nahrávání desky "This Could Be A Possibility", můžeš mi říct s kým jste nahrávali, jak dlouho, kde atd…?
Desku jsme nahrávali s Vincem Rattim ve studiu Skylight. Studiu je 20 minut jízdy severně od Philadelphie, našeho rodného města. Jsme dobří přátelé s Vincem a opravdu rádi s ním spolupracujeme. Byli jsme ve studiu a venku kolem 2 měsíců, dokud jsme nebyli finálně spokojeni s našema songama.
Kdyby jste měli možnost vydat CD u major labelu, udělali byste to? Jaký je tvůj názor na major labely?
V tomto stadiu? Ne! Možná někdy v budoucnu, ale věříme, že je ze začátku potřeba platit účty a růst jako kapela. Neuvažujeme o upsání se "prodávajícímu" major labelu, v tomto stadiu naší kariéry to pro nás není. Pomáháme major labelům a máme plno přátel v kapelách, které jsou u major labelů.
Jak jste se dostali k vydavatelství I Surrender Records?
Posílali jsme naše demo nahrávky hromadě vydavatelství v USA. I Surrender Records bylo samozřejmě jedním z nich a Rob Hitt, majitel, si CD opravdu užíval. Po několika málo měsících rozhovorů jsme se rozhodli, že Rob a I Surrender Records je pro nás správná volba.
Valencia spolupracovala s Robem Hittem (bubeník kapely Midtown), jaký je? Je opravdu v pohodě?
Rob Hitt je úžasná osoba. Když jsme všichni vyrůstali, poslouchali jsme Midtown a skutečnost, že bubeník z Midtown je nyní jeden z mých dobrých přátel byla nereálná. Vážím si ho hodně moc, ale i on dokáže být občas bláznivý:)
Jaká je situace v USA? Je těžké prosadit se v hudební scéně?
Hudební scéna v USA je různorodá. Záleží to na městech. Některá města mají výbornou hudební scénu a fanoušci jsou velice vnímaví, ostatní nemají tolik zájmu v celé muzice. Všechno opravdu závisí na tom, jak velký je zájem o tvou kapelu a jak vycházíš se svými fanoušky.
Je to velká zkušenost hrát na Warped Tour? Můžeš mi říct pár slov o tomto festivalu?
Warped Tour byla velká párty mého života. Chodíval jsme tam když jsem byl mladší a bylo úžasné kolik tam bylo lidí a mých oblíbených kapel. Nyní jsem tu s mojí kapelou a hrajeme na Warped Tour pro stejné kluky jako jsem byl já. Je to skvělé, když nad tím přemýšlím. Warped Tour začínalo před 10 nebo 12 lety a je to v podstatě 2 měsíční mega turné se 40 kapelama projíždějící USA v nejteplejších měsících roku. Každá sekunda stojí za to.
Cítíš nějakou popularitu tvé kapely?
V poslední době si začínám všímat naší popularity, speciálně doma. Jsme poznáváni na ulici nebo na večírcích. Je to zvláštní pocit. Užíváme si každou sekundu, ale ujišťuji tě že ne proto, abychom z toho něco měli.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama